Av Günü 1080P 4.4

Av Günü

Prey

Birlikte yürüyüş yapan 5 arkadaş başlarına geleceklerden habersizdirler. Bir tetikçi arkadaşların peşine düşecektir.Av Günü film karakterleri kimlerdir?

Roman, Albert, Eva, Peter, Vincent, StefanAv Günü film oyuncuları kimlerdir?

David Kross (Roman), Hanno Koffler (Albert), Maria Ehrich (Eva), Robert Finster (Peter), Yung Ngo (Vincent), Klaus Steinbacher (Stefan)Av Günü Nerede Çekilmiştir?

Almanya

Çekim Yerleri: Almanya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Senator Film Produktion Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Av Günü Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Av Günü Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Gerilim Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81350329
Benzer Filmler
Film Haberleri
Mortal Kombat
  7 ay Önce   93
Mortal Kombat Vizyon Tarihi: 9 Nisan 2021
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera
Yönetmen: Simon McQuoid
Senarist: Greg Russo , Dave Callaham , Oren Uziel
Yapımı: 2021 - ABD
Patron Bebek 2
  7 ay Önce   316
Patron Bebek 2 Patron Bebek ilk filminden sonra oldukça beğenilen ve yüksek puanlı bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkıyor. Bu çok beğenilen patron bebek filminin ikincisi ise yolda gelin bakalım ilk filmde neler olmuş göz gezdirelim. Patron Bebek Konusu: yedi yaşındaki Tim Templeton ailesinin tek erkek çocuğudur. Maceracı, gayet mutlu ve hayalperest bir çocuk olan Tim’in belki de tek hayali günün birinde bir köpek sahibi olmaktır. Zaten anne ve babası da bir süs köpeği dağıtımcısı (hatta üreticisi) şirket olan Puppy Company’de çalıştıkları için bu hayali gerçekleşebilir bir hayaldir. Ailesinin üç kişiden oluşmasından ve oluşturdukları ‘üçgen’ içinde yaşamaktan mutludur. Ancak işler beklediği gibi gitmez. Bir gün ansızın siyah takım elbiseli, gömlekli, kravatlı, siyah bond çantalı bir bebek (yani kardeş) taksiyle (!) çıkagelir. İş adamı kılığındaki bu yeni bebek evi deyim yerindeyse işgal eder ve ilgi merkezi olur. Tim bir anda geri plana atılır; artık uykudan önce söylenen şarkılar, masallar ya da sarılmalar yoktur. Yorgunluktan ve bebeğin etrafında koşturmaktan perişan anne baba, patronun kim olduğunu çoktan kabullenmiştir. Ancak Tim’in, ailenin bu yeni üyesini kolayca kabullenmeye niyeti yoktur.
Yorum Alanı
yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.