Çin’e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi 1080P 6.4

Çin’e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi

Tayna pechati drakona

Büyük Peter’in Jonathan Green adlı İngiliz bir gezgine Rusya’nın Uzakdoğu haritasını oluşturmasını emretmesi ile başlıyor. Green bir kez daha, bu kez sonucunda Çin’e liderlik edeceği, uzun ve inanılmaz maceralarla dolu bir yolculuğa çıkar. Haritacı, Çinli prensesler, tuhaf yaratıklar ile karşılaşırken, birçok nefes kesen keşiflerle, ölümcül dövüş sanatı ustaları ve Ejderha Kral ile karşı karşıya kalacaktır.Çin'e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi film karakterleri kimlerdir?

Jonathan Green, Cheng Lan, Master, James Hook, Miss Dudley, Peter The GreatÇin'e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi film oyuncuları kimlerdir?

Jason Flemyng (Jonathan Green), Xingtong Yao (Cheng Lan), Jackie Chan (Master), Arnold Schwarzenegger (James Hook), Anna Churina (Miss Dudley), Yuri Kolokolnikov (Peter The Great)Çin'e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi Gişesi Nedir? Tayna pechati drakona Hasılatı Ne Kadar?
$8,685,794 Milyon Dolardır.Çin'e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi çekim tarihi nedir?
Eylül 2017Çin'e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi Nerede Çekilmiştir?

Çin

Çekim Yerleri: Çin olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Aldamisa Entertainment, Buffalo 8 Productions, CTB Film Company Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Çin'e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Çin'e Yolculuk; Demir Maskenin Gizemi Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Fantastik , Macera Web Sitesi: https://www.defiant-ent.com/product/the-iron-mask/
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.