Descendants 2 1080P 7.5

Descendants 2

Descendants 2

Jay, Carlos, Evie ve Mal kötülerin çocuklarıdır. Masalsı Auradonda kendilerine yer bulmak için çabalamaya devam ediyorlar. Mal için asil olma konusundaki baskı artmaya devam edince Kayıp Adaya geri döner ve Ursulanın kızı Umanın orada kendisini kraliçe ilan ettiğini fark eder. Uma, Auradona diğer kötülerin çocukları ile gidemediği için kızgındır ve Kaptan Hookun oğlu Harry ve Gastonın oğlu Gilin de yer aldığı korsan çetesinin çocukları ile Kayıp Ada ve Auradon arasındaki bariyeri ortadan kaldırıp adada hapsolmuş tüm kötülerin serbest kalmasını sağlama planları yapmaktadır.Descendants 2 film karakterleri kimlerdir?

Mal, Carlos, Evie, Jay, King Ben, JaneDescendants 2 film oyuncuları kimlerdir?

Dove Cameron (Mal), Cameron Boyce (Carlos), Sofia Carson (Evie), Booboo Stewart (Jay), Mitchell Hope (King Ben), Brenna D'Amico (Jane)Descendants 2 çekim tarihi nedir?
8 Eylül 2016 - 27 Ekim 2016Descendants 2 Nerede Çekilmiştir?

Britanya Kolombiyası Kanada

Çekim Yerleri: Kanada olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Disney Channel olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Descendants 2 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Descendants 2 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.