SON EKLENENLER HABERLER
Sherlock Holmes 3
  Nisan 6, 2021

Sherlock Holmes 3

Vizyon Tarihi: 7 Ocak 2022
Tür: Aksiyon , Macera , Suç
Yönetmen: Guy Ritchie
Senarist: Chris Brancato
Yapımı: 2021 - ABD
  •   100
  •   0
Mortal Kombat
  Nisan 6, 2021

Mortal Kombat

Vizyon Tarihi: 9 Nisan 2021
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera
Yönetmen: Simon McQuoid
Senarist: Greg Russo , Dave Callaham , Oren Uziel
Yapımı: 2021 - ABD
  •   72
  •   0
Black Panther 2
  Nisan 2, 2021

Black Panther 2

Çok beğenilen Black Panter filminin ardından şimdide seri olarak devam edeceğe benzeyen Black Panter 2 geliyor. Netflixcehennemi.com nette ilk olacak. Black Panther serisinin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda ilk filmin de yönetmenliğini üstlenen Ryan Coogler oturuyor. Black Panther'de babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa'nın, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa katılması ve düşmanlarını yenmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için verdiği mücadele konu ediliyordu.
  •   70
  •   0
Avatar 2
  Nisan 2, 2021

Avatar 2

Avatar 2 geliyor. Üç boyutlu sinema tekniği ile çekilen Avatar, 2 milyar 789 milyon 700 bin dolar hasılat elde ederek 10 yıl boyunca tüm zamanların en yüksek gişe yapan filmi unvanını elinde tuttu. Avengers (Yenilmezler) serisinin 2019’da gösterime giren filmi Endgame, toplamda 2 milyar 790 milyon dolar hasılat elde ederek Avatar’ın rekorunu elinden aldı. Nefesleri kesen Avatar 2 çok yakında NetflixCehennemi.com adresinde sizlerle buluşuyor. 67. Altın Küre Ödülleri'nde en iyi film ve en iyi yönetmen (James Cameron) ödüllerini alan Avatar, dokuz dalda aday gösterildiği 82. Oscar Ödülleri'nde ise sanat yönetimi, görüntü yönetmeni ve görsel efekt dallarında üç ödül kazandı.
  •   64
  •   0
Patron Bebek 2
  Nisan 2, 2021

Patron Bebek 2

Patron Bebek ilk filminden sonra oldukça beğenilen ve yüksek puanlı bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkıyor. Bu çok beğenilen patron bebek filminin ikincisi ise yolda gelin bakalım ilk filmde neler olmuş göz gezdirelim. Patron Bebek Konusu: yedi yaşındaki Tim Templeton ailesinin tek erkek çocuğudur. Maceracı, gayet mutlu ve hayalperest bir çocuk olan Tim’in belki de tek hayali günün birinde bir köpek sahibi olmaktır. Zaten anne ve babası da bir süs köpeği dağıtımcısı (hatta üreticisi) şirket olan Puppy Company’de çalıştıkları için bu hayali gerçekleşebilir bir hayaldir. Ailesinin üç kişiden oluşmasından ve oluşturdukları ‘üçgen’ içinde yaşamaktan mutludur. Ancak işler beklediği gibi gitmez. Bir gün ansızın siyah takım elbiseli, gömlekli, kravatlı, siyah bond çantalı bir bebek (yani kardeş) taksiyle (!) çıkagelir. İş adamı kılığındaki bu yeni bebek evi deyim yerindeyse işgal eder ve ilgi merkezi olur. Tim bir anda geri plana atılır; artık uykudan önce söylenen şarkılar, masallar ya da sarılmalar yoktur. Yorgunluktan ve bebeğin etrafında koşturmaktan perişan anne baba, patronun kim olduğunu çoktan kabullenmiştir. Ancak Tim’in, ailenin bu yeni üyesini kolayca kabullenmeye niyeti yoktur.
  •   150
  •   0
SON EKLENEN HABERLER
yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.