Kong: Kafatası Adası 1080P 6.5

Kong: Kafatası Adası

Kong: Skull Island

Takvimlerin 1970'i gösterdiğinde bilim insanları ve askerler efsanelere konu olmuş bir adaya gitmek için yola çıkarlar. Buraya helikopterler ile tehlikeli bir yolculuktan sonra iniş yapan ekip dünyanın en tehlikeli canlılarından olan dev Kong ile karşılaşıp hayatta kalmaya çalışacaklardır.Kong: Kafatası Adası film karakterleri kimlerdir?

James Conrad, Preston Packard, Mason Weaver, Hank Marlow, Bill Randa, Houston BrooksKong: Kafatası Adası film oyuncuları kimlerdir?

Tom Hiddleston (James Conrad), Samuel L. Jackson (Preston Packard), Brie Larson (Mason Weaver), John C. Reilly (Hank Marlow), John Goodman (Bill Randa), Corey Hawkins (Houston Brooks)Kong: Kafatası Adası Gişesi Nedir? Kong: Skull Island Hasılatı Ne Kadar?

$566,652,812 Milyon Dolardır.Kong: Kafatası Adası çekim tarihi nedir?
19 Ekim 2015 - 18 Mart 2016Kong: Kafatası Adası Nerede Çekilmiştir?

Quang Ninh Vietnam, Queensland Avustralya, Hawaii ABD, Kaliforniya ABD, Chicago Illinois ABD, Quang Binh Vietnam

Çekim Yerleri: Vietnam, Avustralya ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Warner Bros, Legendary Entertainment, Tencent Pictures olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Kong: Kafatası Adası Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Kong: Kafatası Adası Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera Web Sitesi: http://kongskullislandmovie.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.