Senden Önce Ben 1080P 7.9

Senden Önce Ben

Me Before You

Will Traynor isimli zengin ve yakışıklı adam yaşadığı kazadan sonra belden aşağısı felç kalır. Tam da hikayeden bağımsız olarak bir kafe de çalışmakta olan Louisa Clark çalıştığı işini bırakıp yeni bir iş arayışı içine girer ve Will'in bakıcılığı işini bulur. İlk başlarda ikili hiç iyi anlaşamasa da zamanla büyük bir aşk alevlenecektir.Senden Önce Ben film karakterleri kimlerdir?

Lou Clark, Will Traynor, Camilla Traynor, Stephen Traynor, Alicia, Café CustomerSenden Önce Ben film oyuncuları kimlerdir?

Emilia Clarke (Lou Clark), Sam Claflin (Will Traynor), Janet McTeer (Camilla Traynor), Charles Dance (Stephen Traynor), Vanessa Kirby (Alicia), Eileen Dunwoodie (Café Customer)Senden Önce Ben Gişesi Nedir? Me Before You Hasılatı Ne Kadar?

$208,314,186 Milyon Dolardır.Senden Önce Ben çekim tarihi nedir?
Nisan 2015 - Haziran 2015Senden Önce Ben Nerede Çekilmiştir?

Pembrokeshire Galler, Balear Adaları İspanya, Surrey İngiltere, Buckinghamshire İngiltere, Paris Fransa

Çekim Yerleri: Galler, İspanya, Fransa ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), New Line Cinema, One Film at a Time olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Senden Önce Ben Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Senden Önce Ben Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram Web Sitesi: http://www.mebeforeyoumovie.net
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni diziler mi keşfetmek istiyorsun? günden güne yenilenen dizi arvişimize göz atabilir. yeni diziler keşfedebilirsin.